Dom na prenájom

Ako vyzerá mobilný dom od nás? Je to pre vás správne riešenie? Príďte si to vyskúšať.

Zážitok z bývania v zdravom mobilnom dome

Mobilný dom postavený podľa princípov zdravého bývania. Ponúka zážitok z originálneho bývania, inšpirácie pre vlastné bývanie, skúsenosť s minimalistickým bývaním.

 

Na prenájom ponúkame

mobilný dom z dielne HomeReset , ktorý je výnimočný tým, že spĺňa princípy zdravého bývania. Interiér domu je zariadený prírodnými materiálmi ako drevo, korok či marmoleum a ponúka tak ozajstný zážitok z pobytu v priestore, ktorý je pre človeka prirodzený a vďaka tomu, môže naše telo i nervová sústava vypnúť a oddýchnuť si. V dome sú umiestnené rôzne popisy, ktoré hosťov vedú princípmi zdravého bývania, aby sa mohli inšpirovať a priniesť si tipy na skvalitnenie vlastného bývania domov. Mobilný dom je výnimočný aj zelenou vegetačnou strechou, kompostovacím WC, stenovým vykurovaním. Tiež okolím, v ktorom je množstvo možností na zaujímavý výlet. Mobilný dom ponúka vyskúšať si minimalistické a dostupné bývanie.

 

JE TO ZÁŽITOK, SKÚSENOSŤ, INŠPIRÁCIA!

 

Miesto hostiteľa Zuzana sa nachádza v lokalite Budmerice, Bratislava Region, Slovensko.

 

Kapacita 2 dospelí a dve prístelky pre deti

1 spálňa ako otvorený priestor s manželskou posteľou

2 prístelky pre deti

1 kúpeľňa

komplet vybavená kuchyňa

miesto pre vášho psíka nemáme

 

Výlety po okolí

V okolí mobilného domu je veľa možností, kam na výlet:
V okruhu 5 km: Veľkolepý hrad Červený Kameň v obci Častá.
Budmericky kaštieľ s nádherným parkom v Budmericiach.
Okruh 20km:
Jaskyňa Driny – jediná verejnosti prístupná jaskyňa na západnom Slovensku.
Smolenický zámok, ktorý je postavený v rovnakom štýle ako Bojnický zámok.

Turistika
Na kopec Kukla, Homola, Záruby, Vápenná
Cyklistika:
Cyklotury Zabité – Majdan
Cyklotury Malé Karpaty

Kultúra
Bratislava
Modra – vínne pivnice
Pezinok
Trnava
Senec – slnečné jazerá, wellnes

Stíšenie

Dom sa nachádza v mini obci s minimálnou vybavenosťou, preto je pre výlety lepšie spoliehať dopravu vlastným autom. Domček nemá TV, iba wifi, preto ponúka ticho, pokoj a priestor pre stíšenie. V lete tiež malú záhradu, v ktorej si viete oddýchnuť.

 

Eko okienko

V dome je inštalovaná separačná toaleta/ suchá toaleta. Toaleta vyzerá ako klasické WC. Je hygienická a nijako neznižuje komfort pobytu. Príďte sa sami presvedčiť.  Nakoľko sme napojený na koreňovú čističku, prosíme vás používať ekologickú kozmetiku a odpad separovať do smetných košov na to určených pod drezom v kuchyni. Ďakujeme:-)

LifeReset a stretko

Nie je v našich kapacitách sa vám venovať. O ubytovanie sa stará naša šikovná Aďa, ktorá vám odovzdá kľúče a tiež ich prevezme. Ja v tom čase budem na detskom ihrisku s malými deťmi, alebo budem variť veľkým deťom, či strihať vlogy atď. Janči zabezpečovať našu rodinu. A keď nám vyjde čas, tak si ho radi s Jančim či deťmi navzájom darujeme. Preto ďakujeme, že rešpektujete naše súkromie. Robíme všetko preto, aby sme vám odovzdali maximum, no niekde v tom potrebujeme mať aj čas pre seba.

CENA:

72- e na noc za prenájom celého domčeka so záhradou pre maximálny počet osôb dvaja dospelí a dve deti   

 7- e Prístelka 

Predtým, ako urobíte vážne rozhodnutie ohľadom vášho bývania, vyskúšate si, aký priestor, kvalitu a zdravé prostredie vám ponúkame. Rezervácia je cez AIRBNB tu